Pracovníčka / pracovník pre komunikáciu so zákazníkmi a administratívne úlohy

ADROS s.r.o.

Bajkalská 5, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Od 1 200 EUR/mesiacNástupný plat: 600 EUR za mesiac (brutto) na polovičný úväzok (cca 20 hod./týždenne) Po skúšobnej dobe: + do 25% pohyblivá zložka k nástupnému platu alebo polročné odmeny, v závislosti od Vašich výsledkov a Vášho výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malý tím, kde každý deň prináša nové výzvy. Naša náplň práce je rôznorodá od priamej komunikácie so zákazníkmi až po vylepšovanie našich marketingových materiálov, sociálnych sietí a evidencia účtovných a iných dokladov. Pridajte sa k nám a staňte sa kľúčovým hráčom v našom rozmanitom pracovnom prostredí!

Náplňou práce sú nasledujúce aktivity:

1. PRVOTNÝ KONTAKT S KLIENTMI, KTORÍ MAJÚ ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY
- E-mailové a telefonické konzultácie
- Vyplnenie formulárov so základnými informáciami o klientoch pre internú archiváciu a ďalšie spracovanie

2. OSLOVOVANIE KLIENTOV
- Identifikácia a kontaktovanie potenciálnych klientov prostredníctvom e-mailu a telefonicky a následná dokumentácia

3. OSLOVOVANIE DARCOV PRE NEZISKOVÚ ORGANIZÁCIU
- Oslovenie potenciálnych darcov na poukázanie 2% z dane alebo na zozbieranie 2% na komunikačné pomôcky pre klientov a evidencia darcov

4. ÚČASŤ NA ONLINE STRETNUTIACH A PREZENČNÝCH ŠKOLENIACH V ANGLIČTINE
- Účasť na stretnutiach a online školeniach v angličtine a slovenčine
- Zhrnutie kľúčových informácii do stručných a prehľadných písomných správ

5. VYTVÁRANIE PREHĽADOV V PROGRAME EXCEL
- Vytváranie Excel prehľadov a tabuliek tak, aby následne bolo možné triediť informácie podľa potreby
- Aktuálizácia informácii v existujúcich excel dokumentoch

6. VYBAVOVANIE EMAILOV A ORGANIZÁCIA POŠTY
- Vybavovanie e-mailovej korešpondencie vrátane triedenia, odpovedania, prípravy ponúk a poskytovania všeobecných rád v anglickom aj slovenskom jazyku
- Príjem a správa balíkov, zásielok a pošty z poštovej schránky

7. ĎALŠIE ZODPOVEDNOSTI V RÁMCI KANCELÁRIE
- Ďalšie úlohy súvisiace s kanceláriou na základe vašich kompetencií a našich potrieb, napr. správu účtov sociálnych médií, ako je Facebook, Instagram alebo iné úlohy.

Táto pozícia je priamo podriadená našej riaditeľke. Pokiaľ Vás náš profil zaujal a máte záujem o dlhodobú pozíciu v našom tíme, a ak je pre Vás individuálny prístup dôležitý, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na EMAIL [email protected] alebo cez profesia.sk.

MOTIVAČNÝ LIST je pre nás dôležitý, pretože na základe neho si urobíme prvý obraz o tom, kto ste Vy. Môže nás nadchnúť či rozosmiať, medze sa nekladú!

Flexibilný pracovný čas
Stabilná práca a férová mzda
Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie/bonusy
Malý nekomplikovaný tím s príjemnou pracovnou atmosférou
Individuálny prístup pre osobný rozvoj
Ľahko dostupná lokalita v centre Bratislavy (blízko sú VIVO!, Nová Doba, Zimný štadión Ondreja Nepelu, atď)
Možnosť parkovania pred firmou

Kontaktovať budeme iba vybraných/é uchádzačov/ky. Ďakujeme za Váš čas a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

napr. ekonóm, sociány pracovník, pedagóg, logópéd ai.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Organizačné zručnosti, svedomitosť, spoľahlivosť
Zmysel pre detail, keď je to potrebné
Schopnosť sústrediť sa
Dobré komunikačné schopnosti, reprezentatívny prístup
Trpezlivosť pri práci s ľuďmi a pokojný prístup
Radosť z práce a komunikácii s ľuďmi
Odhodlanie samostatne vyriešiť nové situácie a úlohy
Flexibilita a odhodlanosť nájsť spoločné riešenie podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa aj zamestnanca
Záujem o dlhodobú prácu v malom tíme
Záujem o vzdelávanie

Firma ADROS s.r.o. - Špeciálne pomôcky je firma so sídlom v Bratislave, založená v roku 2009. Venujeme sa predaju a distribúcii špeciálnych asistenčných technológií a pomôcok ľuďom s postihnutím, aby mohli ľahšie ovládať svoj počítač. ADROS s.r.o. spolupracuje s vysokokvalifikovanými odborníkmi zo Slovenska a zo zahraničia, a zabezpečuje poradenské služby a vzdelávanie. Našimi klientmi sú ľudia s narušenou komunikačnou schopnosťou alebo motorikou, špeciálne školy, škôlky, autistické centrá, špeciálno-pedagogické poradne, logopédi, nemocnice, domy sociálnych služieb a iné.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4413563  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac