Elektronik (mechatronik)- zameranie Elektro

KOKS Robotics s. r. o.

Miesto práce
Malženice
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 200 EUR/mesiac1.400 až 2.200, 13., 14. a 15. plat podľa hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k nám, sme mladý kolektív so skutočne zaujímavou prácou! Vymýšľame a vyrábame diaľkovo ovládané kolesové alebo pásové roboty a miniroboty do priestorov, ktoré sú nebezpečné pre človeka. Roboty vykonávajú monitoring, alebo nahrádzajú ťažkú a nebezpečnú prácu človeka v jadrovom a olejovom priemysle.

Prvý robot na svete, ktorý môže bezpečne pracovať napr. aj v benzínovej nádrži sme vymysleli práve u nás. Tieto roboty u nás aj vyrábame, už 5 systémov čistí ropné tanky v západnej EU a v Singapure.

Tvoja práca bude pestrá, nie sme automotiv :) Budeš riešiť elektrické ovládanie a riadenie od základných pohybov robota (elektrické motory, hydraulika, frekvenčné meniče,...), tvorbu schém, návrh elektronických zapojení, PCB až po snímanie neelektrických veličín, zapájanie kamier, možno aj programovanie PLC a jednočipov, ak by si vedel.

Si v končiacom ročníku, čerstvo po škole, alebo v niektorej spomínanej oblasti nie si "až tak doma"? Nevadí, tvoji noví kolegovia ti s tým pomôžu :)

A čo ponúkame okrem zaujímavej práce? Náš pracovný týždeň je kratší - pracujeme len 33,5 hodín týždenne. Znamená to, že bonusom pre teba je 24 dní voľna za rok (nad rámec tvojej dovolenky), ktoré máš len pre seba :)
V praxi to znamená, že pracujeme od pondelka 8,00 h do piatka 12,00 hod., ostatné dni od 7,30 do 15,30 hod. vrátane obeda.

Málo? Máme 13., 14. a aj 15. plat, v závislosti od predaných systémov. Rád sa bavíš s kolegami aj mimo práce? Paráda, niekoľkokrát za rok máme príležitosť zabaviť sa od obeda až do noci na mimopracovnom „posedení“ :)

Ak rád sem tam cestuješ do zahraničia, tak sa môžeš zúčastňovať na zahraničných výstavách firmy alebo na kontrolách našich už predaných zariadení.

A čo za to?
1.400 – 1.500 EUR/mesiac absolvent II.st štúdia
1.600 – 1.900 EUR/mesiac absolvent III.st štúdia
2.000 + pre skúseného, šikovného s referenciami

Rýchly ďalší platový rast v prípade výborných pracovných výsledkov uchádzačov.

Pridaj sa k nám, pošli životopis ešte dnes!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronik, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o tvorivú prácu a vývoj zariadení
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- znalosť elektroniky a tvorba elektronických obvodov
- tvorba schém zapojenia a návrh dosiek plošných spojov (Eagle)
- programovanie mikrokontrolérov výhodou
- skúsenosti s ATEXom výhodou
- prax počas štúdia výhodou

Vývoj a výroba diaľkovo-ovladaných robotických vozíkov a čistiacich technológií najmä pre ropný priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3640418  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 200 EUR/mesiac1.400 až 2.200, 13., 14. a 15. plat podľa hospodárskych výsledkov firmy