Elektrotechnický inžinier

KOKS Robotics s. r. o.

Miesto práce
Malženice 233, okres Trnava
Termín nástupu
asap
1500- 2200 EUR/mesiac, podľa aktuálnych schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj,konštrukcia ,výroba elektrických zariadení a diaľkovo ovládaných robotických zariadení pre ropný priemysel a pre jadrové elektrárne.
Dodávky najmä pre zahraničných klientov,neustále zlepšovanie produktov a vývoj nových prototypov.Príď sa k nám pozrieť,naša práca ťa zaujme.

Tvorivá práca,mladý a priateľský tím, extra profit z realizovaných projektov až do výšky plného 13. a 14. platu,rýchly platový rast, možnosť poskytnutia služobného auta na cestu do práce a domov,pomôžeme s ubytovaním.

Nástupný plat a jeho dalsí rast závisi od prejavených schopností a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronika, elektrotechnika,mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Záujem o tvorivú prácu , vývoj ,konštrukcia a montáž elektrických zariadení.
Všeobecné znalosti v senzoroch, kamerových systémoch, prenose údajov.
Ovládanie CAD programov výhoda, manuálna zručnosť v dielni,samostatnost,zodpovednosť.

Vývoj a výroba diaľkovo-ovladaných robotických vozíkov a čistiacich technológií najmä pre ropný priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2244393  Dátum zverejnenia: 28.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500- 2200 EUR/mesiac, podľa aktuálnych schopností uchádzača