Reagujte bez životopisu

Realitný a finančný špecialista junior / senior

Adrián Lauermann s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Január 2021
2 000 EUR/mesiacvýkonovo-orientovaná odmena, horná hranica príjmu je neobmedzená, bonusy a príspevky na kancelárie, auto, asistentov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tých, ktorí veria vo svoje komunikačné zručnosti a ťahá ich to do sveta realít, investícií a finančného plánovania:
- Spoznávanie nových klientov a starostlivosť o existujúcich
- Sprostredkovanie moderných finančných a realitných služieb
- Analýza potrieb klienta
- Návrh riešenia na splnenie cieľov klienta
- Optimalizácia klientových financií
- Využívanie plánovacích nástrojov, modelácií a porovnávačov podmienok produktov a inštitúcií
- Vyhodnotenie a výber vhodných produktov pre klientov
- Tvorba majetkového plánu klienta
- Správa majetku klientov, investícií, spolupráca s oddelením správy nehnuteľností
- Spolupráca s realitným oddelením, riešenie klientovho bývania, financovanie a výnosnosti investičných nehnuteľností
- Príprava finančných modelácií a kalkulácií
- Spolupráca s inštitúciami a klientmi v súvislosti s realizáciou riešenia a uzavretím zmlúv
- Dlhodobá spolupráca s klientom, servis, plánovanie budúcich krokov

Čo vám ponúkame:
- Kompletné zaškolenie skúseným profesionálom a odovzdanie know-how
- Prvotriedny vzdelávací systém
- Prepojenie finančného a realitného biznisu
- Nadštandardné príjmy
- Flexibilný pracovný čas
- Smart technológie pri pracovnom a vzdelávacom procese
- Garantované možnosti kariérneho a finančného postupu
- Certifikáty a prax pre realitného makléra
- Spolupráca s tímom Finančných a Realitných maklérov
- Stabilitu medzinárodnej spoločnosti s dlhodobým rastom
- Bonusy finančné, nefinančné, zážitkové (celosvetové cestovanie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Broker Consulting a.s. je stabilná firma na trhu s 25 ročnou tradíciou. Poskytuje zázemie silnej dlhodobo úspešnej spoločnosti, ktorá neustále rastie.
Prepájame realitné služby s finančným poradenstvom v unikátnom systéme. Inovácie, modernizácia, digitalizácia sú našou prirodzenou súčasťou. Spolupracovníkov vedieme k profesionalite, neustálemu vzdelávaniu. Spoločne zdieľame know-how, usporadúvame semináre s tými najlepšími odborníkmi z SR a ČR z prostredia realitného a finančného biznisu.
Trúfnete si na tieto výzvy?
Poďte s nami do toho, zmení sa Vám svet.
ID: 4212398  Dátum zverejnenia: 28.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac