Výrobný pracovník / Servisný technik

ADRIAN GROUP s. r. o.

Miesto práce
Lazovná, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montážne a pomocné práce vo výrobnom procese
- Záručný a pozáručný servis u zákazníka (servisný výjazd)
- Práca vo výškach
- Manipulácia a obsluha jednoduchých nástrojov
- Balenie a príprava expedície

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 850 € brutto

- Jednozmenná prevádzka
- Bezplatné zaškolenie
- Stabilné pracovné miesto
- Možnosť kariérneho postupu

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]

V prípade, že sa rozhodnete reagovať e-mailom, vo svojej správe uveďte nasledujúci text "Súhlasím, aby spoločnosť ADRIAN GROUP, s.r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú alebo do písomného odvolania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania (elektrika, plyn, kúrenie výhodou)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť
Vzťah k technike
Šikovnosť, zodpovednosť, samostatná práca

ADRIAN GROUP s. r. o. sa zaoberá výrobou a obchodom v sektore vykurovania, chladenia a riadiacich systémov pre aplikácie najmä v priemyselných priestoroch so zameraním na export. Značka ADRIAN® má už 25 ročnú tradíciu a neustále sa vyvíja. Naša spoločnosť sa radí medzi malé a stredné podniky s jednoduchou štruktúrou a priamym vedením.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Lazovná 53
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3337712   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 850 € brutto