Obchodný referent

ADRIAN GROUP s. r. o.

Miesto práce
Lazovná 53, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je komunikácia vo všetkých formách:
- back up office pre obchodné oddelenie
- administrácia obchodnej činnosti
- kontakt s novými a existujúcimi obchodnými partnermi
- účelné vedenie sekretariátu
- marketing

stabilita, finančná disciplína, priame vedenie, kompletná vybavenosť pracovného miesta

Pracovné miesto je stabilné a funguje niekoľko rokov. Nástup je vždy s 3 mesačnou výpovednou lehotou a pracovnou zmluvou na dobu určitú na 12 mesiacov. Súčasťou práce sú aj tuzemské a zahraničné služobné cesty. Požiadavky na kandidáta sú jasné. Kľúčovou je ovládanie ruského jazyka slovom i písmom v kvalite, ktorá umožní viesť obchodnú komunikáciu na úrovni. K ruskému jazyku je výhodou ovládanie ďalšieho cudzieho jazyka. Môže to byť angličtina, nemčina alebo maďarčina.

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači vybraní na základe zaslaných podkladov.

Váš životopis v slovenskom a ruskom jazyku spolu s motivačným listom v ruskom jazyku pošlite na:

luba@adrian.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého človeka z Banskej Bystrice a najbližšieho okolia, ktorý:
- vie konať samostatne na základe dohodnutého zadania
- je ochotný sa učiť a prijímať nové /aj technické/ informácie
- má zmysel pre zodpovednosť
- dokáže sa prispôsobiť systému práce a zároveň dokáže jasne vyjadriť svoj názor a postoj na veci

ADRIAN GROUP s. r. o. sa zaoberá výrobou a obchodom v sektore vykurovania, chladenia a riadiacich systémov pre aplikácie najmä v priemyselných priestoroch so zameraním na export. Značka ADRIAN® má viac ako 20 ročnú tradíciu a neustále sa vyvíja. Najdôležitejšími zahraničnými odberateľmi sú východné trhy a na tie je sústredená prevažná časť aktivít a energie. Naša spoločnosť sa radí medzi malé a stredné podniky s jednoduchou štruktúrou a priamym vedením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Lazovná 53
97401 Banská Bystrica
ID: 1773061   Dátum zverejnenia: 19.6.2017