Obchodný zástupca

Adresarfiriem.sk, a.s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200 € fixná odmena + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie nových zákazníkov v sektore SME (malý a stredný podnikatelia)
Presvedčiť zákazníkov o našich riešeniach a mať schopnosť uzatvoriť zmluvu na prvom stretnutí.

Spolupracujeme s poprednými mediálnymi partnermi (internet, rádio).
Termíny stretnutí budú zabezpečené, môžete sa sústrediť na obchod.
Ponúkame zadarmo predajné školenia a odbornú prípravu.
Pracujeme výhradne v oblasti B2B.
Fixná odmena + atraktívne odmeny.
Ponúkame nadpriemerný potenciál zárobku, vysoké provízie – cieľový plat 30.000 EUR/ročne .
Firemné auto (podľa kvalifikácie).
Preplatenie km.
Ponúkame k dispozícii moderné obchodné nástroje (iPad, smartphone, atď.) .
Dlhodobá spolupráca.

Hľadáme šikovných predajcov, prejedinečný mediálny mix. Ponuky s priloženým motivačným listom a CV prosíme zasielať e-mailom. Do predmetu správy napísať "Obchodný zástupca". Viac informácií o pracovnom mieste nájdete na: www.adresarfiriem-praca.sk.
Žiadosť spolu so životopisom na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reklama a marketing

Skúsenosť s predajom výhodou
Suverénne a sebavedomé vystupovanie
Komunikačné a argumentačné schopnosti
Seriózne vystupovanie voči partnerom B2B klientom

Adresarfiriem.sk akciová spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti online marketingu už od roku 2009. Prevádzkujeme portál www.adresarfiriem.sk, kde odporúčame kvalitné a vybrané podniky a prevádzky, prostredníctvom firemného profilu. Súčasťou sú špecializované podstránky Kulinarium, ShoppingTips, ZdravieaFit, RemeslaaSluzby.

Cieľom portálu Adresarfiriem.sk je realizácia firemného profilu spolu s fotografiami, textovým popisom a firemným videom. Náš profesionálny tím textárov, kameramanov a marketingových poradcov pomôže vytvoriť firemný profil, tak aby oslovil čo najviac potenciálnych klientov. Náš cross-mediálny servis dopĺňame mediálnym partnerom Europa2.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3074213  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac