Hyperbarické centrum - obsluha v prevádzke - Košice

ADOS POPRAD s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.7.2022
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za obsluhu hyperbarickej komory v zariadení prevádzky
- Aktívna komunikácia s klientom, objednávanie termínov, prijímanie platieb
- Asistencia klientom – počas celej terapie v hyperbarickej komore
- Príprava a údržba hyperbarickej komory po každom klientovi
- Starostlivosť o priestory prevádzky

- Stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti aj bez nutnosti zdravotníckeho vzdelania
- Špecializácia na prevádzkovanie zariadenia starostlivosti o ľudské telo
- Príjemné pracovné prostredie
- Profesionálny kolektív

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis s fotkou a Súhlas so spracovaním osobných údajov (stačí vložiť do životopisu text súhlasu - dole) na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vybraných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu.

Text súhlasu so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť ADOS Poprad s.r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca, humanitárne vedy, hotelová akadémia, obchodná akadémia, zdravotná sestra, zdravotný asistent, ošetrovateľ/ka, nie je nutnosť zdravotníckeho vzdelania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

ADOS Poprad s.r.o. – domáca ošetrovateľská starostlivosť. Našim cieľom je poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť všetkých vekových kategórií v domácom prostredí po predchádzajúcej konzultácii s obvodným lekárom alebo lekárom špecialistom, ktorý liečbu navrhuje.
ID: 4339712  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac