Údržbár

ADO-Service, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 818, 906 32 Jablonica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Hrubý plat od 1.000 - 1.800 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba strojného a z časti elektrického zariadenia strojov na spracovania drevnej hmoty

Práca v spoločnosti s rodinnou atmosférou s dlhoročnou stabilnou pozíciou na trhu práce
- pracovné skúsenosti zohľadnené v mzde
- Práca na dve zmeny
- Zabezpečená strava na pracovisku
- Poskytnutie ďalšieho vzdelania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

skúsenosti v oblasti údržby, spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť
Požiadavky :
- Zváračský preukaz Z-E1(111) a/alebo Z-M1 (131)
- Prax v oblasti údržby strojných zariadení
- Vítaná znalosť opravy elektrických zariadení (§ 21, podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. , nie je nutnou podmienkou)

Dynamická a perspektívna drevárska spoločnosť zameraná na výrobu palivového dreva, stavebného reziva, paletového reziva, výrobu drevnej štiepky, ťažbu dreva a obchod s drevnou hmotou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3621365  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubý plat od 1.000 - 1.800 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností pracovníka