Admissions Officer - Pracuj pre zahraničnú školu

AdminMate, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Marec / dohodou
8 EUR/hod.Uvedená mzda je spodnou hranicou, základná mzda bude závisieť od kvalifikácie a odbornej praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa administratívna výpomoc pre Austrálsku jazykovú a Business školu! Ak ovládaš plynule Angličtinu a preferuješ prácu z domu, tak čakáme na Tvoj životopis. Ak si to práve Ty, tak toto bude tvoja náplň práce:
-e-mailová komunikácia v anglickom jazyku
-Práca s interným systémom spoločnosti
-Vytváranie kurzov pre potenciálnych študentov z celého sveta
-Vytváranie vízových dokumentov pre študentov
-Riešenie požiadaviek a iné administratívne úkony

Jazykový kurz v Austrálii
Flexibilný pracovný čas
Samostatnosť pri práci a istota práce
Medzinárodný kolektív

Budeme radi, ak nám pošlete životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť AdminMate bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Ekonomika, HR, Prekladateľstvo, Školstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Dobrá znalosť angličtiny
-Dôraz na detail
-Schopnosť pracovať v tíme a aj samostatne
-Orientácia na zákazníka

Admin Mate is a Business Process Outsourcing company based in the heart of Europe: Slovakia. We specialize in providing offshore staff of the highest quality to education institutions, with strong knowledge of ESOS framework, The Standards for Registered Training Organizations (RTOs) and The National Code 2007. Admin Mate understands the process of recruiting & enrolling international students and can offer support during studies and post-enrolment. We help education institutions find skilled individuals.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4379890  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.