Montér bezpečnostných dverí v Dánsku s ubytovaním

ADLO - Investičná s. r. o.

Miesto práce
Copenhagen, Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.800 Eur a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameranie miesta montáže, demontáž pôvodnej drevenej zárubne, osadenie novej zárubne, privarenie, vyliatie betónom, osadenie dverí, montáž kovaní a doplnkov na dvere, precízne nastavenie dverí, Jazda na služobnom aute.
Nástup ako pomocník montéra , po zaškoleniach samostatný odborný montér bezpečnostných dverí.

Ubytovanie priamo v Kodani na byte zdarma.
Doprava služobným autom z Prahy a spať zdarma.
Práca v 3 týždňových turnusoch + 1 týždeň voľna.
Úkolová mzda, v prípade záujmu a zručnosti možnosť zarobiť neobmedzene.
Výborný slovensko český kolektív v Kodani.
Základy anglického jazyka sú výhodou, nie však podmienkou.
Práca priamo pre slovenského výrobcu bezpečnoszných dverí ADLO.

Predávame a montujeme naše bezpečnostné dver v Kodani už viac ako 10 rokov a máme toľko roboty, že potrebujeme ďalších šikovných kolegov medzi nás.
Ak sa chcete stať odborníkom v niečom novom a nebojíte sa pracovať v nádhernej Kodani, pošlite nám svoj pracovný životopis, pozveme Vás na pohovor. Stretneme sa v niektorej z našich 12 predajní na Slovensku, ktorá je k Vám najbližšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť
Manuálna zručnosť
Precíznosť pri práci
Jednoduché stavebné zváranie
Nebáť sa roboty

ADLO - bezpečnostné dvere. Slovenská spoločnosť. Výrobca prémiových dverí bezpečnostných, protipožiarnych, protihlukovćh, termo dverí do bytov a rodinných domov, zabezpečenia okien proti vlámaniu, bezpečnostných pivníc, mreží a zámkov. Vlastné predajne a montážne strediska na území Slovenska, Čiech, Rakúska, Nemecka a Dánska.
ID: 3714038  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.800 Eur a viac