Montér bezpečnostných dverí

ADLO - investičná, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Val 16, 010 01 Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameranie miesta montáže, upresnenie rozmerov a detailov dverí, demontáž pôvodnej zárubne, osadenie bezpečnostnej zárubne, privarenie, vyliatie betónom, osadenie dverí, montáž kovaní a doplnkov na dvere. Precízne dopasovanie a nastavenie dverí.

Trvalá a zaujímavá práca v stabilnej slovenskej firme s 25 ročnou históriou. Dlhodobá práca priamo pre výrobcu dverí ADLO, podnikové stredisko Žilina . Profesionálne dlhodobé školenia, po ktorých sa stávate odborníkom na ochranu proti vlámaniu.. Výborný kolektív v Žiline. Zaujímavé finančné ohodnotenie.

Pokiaľ si trúfate stať sa odborníkom v niečom novom a chuť pracovať, pošlite nám krátku žiadosť a Váš profesný životopis, pozveme Vás na pohovor v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Manuálna zručnosť
Precíznosť
Prax v stavebnom zváraní
Dobrý fyzický stav

ADLO - bezpečnostné dvere. Slovenská nadnárodná spoločnosť. Výrobca dverí bezpečnostných a protipožiarnych do bytov a rodinných domov, zabezpečenia okien proti vlámaniu, bezpečnostných pivníc, mreží a zámkov. Vlastné predajne a montážne strediska na území Slovenska, Čiech, Rakúska, Nemecka a Dánska.

Adresa spoločnosti

ADLO bezpečnostné dvere
Električná 5014
911 06 Trenčín
ID: 3211111   Dátum zverejnenia: 10.10.2017