Vedúci obchodného tímu - povrchová úprava dreva

Adler Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda je dohodnutá individuálne. K základnej mzde patrí bonusy (cca 25%) a ročná provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu obchodne-technických zástupcov v segmente B2B.
• Úzka spolupráca a komunikácia s managementom v materinskej spoločnosti v Rakúsku.
• Obchodná a technická starostlivosť o existujúcich zákazníkov v určenom regióne.
• Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov.
• Servis, poradenstvo, školenia, predvádzacie akcie v oblasti systémov pre povrchovú úpravu dreva.
• Prieskum trhu a hľadanie nových príležitostí. Angažovanie pri rozvoji firmy.

• atraktívne finančné ohodnotenie, dôchodkové pripoistenie a ďalšie benefity
• inovatívne prostredie, možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• služobné auto aj pre súkromné využitie, vybavenie pre homeoffice
• práca s TOP produktami pod hlavičkou špičkového európskeho výrobcu
• priateľská firemná kultúra v rodinnej zahraničnej spoločnosti
• vzdelávanie a kurzy vrátane zahraničných

Uchádzačov o našu pozíciu prosíme o zaslanie životopisu a tiež stručného motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax a skúsenosti v drevospracujúcom priemysle alebo v odbore náterových hmôt
• Preukázateľné obchodné skúsenosti
• Skúsenosti (minimálne 3 roky) s vedením obchodného tímu
• Charizmatický líder a strategický mysliteľ
• Plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je nutnosťou

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080959  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac