Technicko-obchodný manažér pre náterové systémy

Adler Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore (odmeňovanie tvorí fixná suma plus cca 20% bonusy plus ročná provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické pracovné činnosti:
• servis, poradenstvo, školenia, predvádzacie akcie v oblasti systémov pre povrchovú úpravu dreva
• obchodná a technická starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
• prieskum trhu a hľadanie nových príležitostí. Angažovanie pri rozvoji firmy.
• reportovanie obchodnému riaditeľovi (SK), konateľovi (CZ)

Typický pracovný týždeň:
• cca 4 dni v týždni cestovanie ku klientom vo zverenom regióne (zverený región v rámci Slovenska podľa miesta bydliska kandidáta)
• cca 1 deň v týždni príprava v testovacích laboratóriách, spracovanie reportov a príprava vzoriek a prezentácií pre klientov na našej pobočke v Prievidze, príp. homeoffice

• inovatívne prostredie, možnosť sebarealizácie a osobného rastu
• služobné auto aj pre súkromné využitie, vybavenie pre homeoffice
• práca s TOP produktami pod hlavičkou špičkového európskeho výrobcu
• priateľská firemná kultúra v rodinnej zahraničnej spoločnosti
• vzdelávanie a kurzy vrátane zahraničných
• atraktívne finančné ohodnotenie, dôchodkové pripoistenie a ďalšie benefity

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie CV a tiež stručného motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• obchodná prax v odvetviach drevospracujúceho priemyslu alebo priemyslu náterových hmôt je nutnosťou
• samostatnosť, komunikatívnosť, priateľské správanie
• jazykové požiadavky: základná komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4060003  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac