Manažér logistiky

Adler Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500€ plus prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi, koordinuje a motivuje pracovníkov logistického tímu, tj. celkom 5 zamestnancov (recepcie, zákaznícky servis, doprava, sklad)
• Zodpovedá za všetky procesy "supply chain" od materskej spoločnosti v Rakúsku až ku koncovým zákazníkom. Je komunikačným partnerom s rakúskou centrálou aj v oblasti IT a s externými dodávateľmi služieb.
• Zodpovedá za BOZP a odpadové hospodárstvo, správu objektu.
• Je dôležitou súčasťou manažmentu celej spoločnosti. Reportuje priamo vedúcemu pobočky.

• ponúkame zmysluplnú, zaujímavú a pestrú prácu s ľuďmi a so špičkovými produktmi na moderne vybavenom pracovisku
• možnosť stať sa dôležitou súčasťou stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou rodinnou tradíciou, kde majitelia a manažment si váži každého človeka a kladú dôraz na osobné vzťahy
• stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme, ktorá patrí medzi špičku vo svojom odbore
• pravidelné vzdelávanie (i v zahraničí)
• dovolenku navyše, dôchodkové pripoistenie, stravenky a ďalšie benefity

Prosíme záujemcov o pozíciu o zaslanie životopisu s krátkym motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• preukázateľné skúsenosti s riadením tímu ideálne v oblasti logistiky a nadšenie pre prácu s ľuďmi
• znalosť nemčiny alebo angličtiny ako v slovnej, tak v písomnej podobe je nevyhnutnou podmienkou
• Privítame skúsenosti v oblasti povrchových úprav.

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3748783  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500€ plus prémie