Можливість для людей з України

Montážnik okien a dverí

Adler PLUS s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacK platu je prirátaný dochádzkový a osobný bonus za odvedenú prácu. Práca je hodnotená aj podľa skúseností vyšším platom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej firmy hľadáme montážnika plastových okien a dverí

Práca pozostáva z:
-príprava / roznos na stavbe
-montáž okien a dverí
-montáž doplnkov k oknám
-základné murárske výspravky

Zamestnanec je ohodnotený podľa odbornosti a zručnosti. Prax zohľadená vo vyššej mzde.

Práca v menšej rodinnej firme
Práca v stabilnej firme
Práca v mladom kolektíve
Dochádzkový a osobný bonus

• PRAX na tejto pozícií je zohľadnená vo vyššom nástupnom PLATE !

• práca v jednozmennej prevádzke v Jaslovských Bohuniciach, pracovná doba PONDELOK - PIATOK od 7:00 do cca 16:00

Zaslané životopisy budú vyhodnotené a vybraní žiadatelia budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Manuálna zručnosť.
Technické myslenie.
Samostatnosť.
Slušné vystupovanie.
Zodpovednosť za svoju prácu!

PRÁCA NIE JE VHODNÁ PRE ŽENY, nakoľko sa pracuje s bremenami

Spoločnosť ADLER, už viac ako 20 rokov vyrába plastové okná a dvere.
Po celú dobu svojej existencie sa spoločnosť zameriava predovšetkým na kvalitu a seriózny prístup k svojím obchodným partnerom a zákazníkom. V súčasnosti patríme k jedným z popredných výrobcov plastových okien a dverí na západnom Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3701457  Dátum zverejnenia: 4.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac