Výroba plastových okien a dverí

ADLER Plus s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je:
• okovanie okenných krídiel
• zasklenie okien a dverí
• kontrola a vyskladnenie hotových výrobkov

Priradenie podľa zručností a praxe

PRÁCA NIE JE VHODNÁ PRE ŽENY, nakoľko sa pracuje s bremenami

• zaujímavé finančné ohodnotenie ( 4 až XX Eur v čistom podľa praxe a zručností )
• práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
• ústretovosť a ľudský prístup
• zamestnanecké zľavy
• práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

• prax na tejto pozícií ZOHĽADNENÁ V PLATE !
• práca v jednosmennej prevádzke v Jaslovských Bohuniciach
• pracovná doba PONDELOK - PIATOK od 7:00 do 15:00

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.3.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• manuálna a technická zručnosť
• zodpovednosť
• samostatnosť a flexibilita

Spoločnosť ADLER, ako výrobca plastových okien a dverí SALAMANDER, bola založená v roku 2003. Od tej doby sa postupne vyvíjala a vytvárala si svoje miesto na trhu s výplňami stavebných otvorov. Po celú dobu svojej existencie sa spoločnosť zameriava predovšetkým na kvalitu a seriózny prístup k svojím obchodným partnerom a zákazníkom. Vďaka dlhoročnej poctivej práci všetkých zamestnancov, sa nám podarilo vybudovať uznávanú spoločnosť v oblasti výroby a dodávok plastových okien a dverí. V súčastnosti patríme k jedným z popredným, tradičných dodávateľom plastových okien a dverí SALAMANDER na západnom Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Paulínska 20
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Gajarský
Tel.: +421944475575
E-mail: poslať životopis
ID: 3344618   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900