Inžinier kvality / manažment dodávateľov. Rozširujeme tím na kvalite. Bratislava - Devínska Nová Ves

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu tímu so skúsenosťami v oblasti kvality (v automotive), tak neváhaj a pridaj sa do nášho super kolektívu kde Ťa veľmi radi privítame :)
Skupina Adler Pelzer je predním dodávateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel (výroba kobercov, podbehov). Závod sa nachádza v Bratislave - mestská časť Dvínska Nová Ves (Ct park).

Čo bude náplňou Tvojej práce?
​- každodenné riadenie kvality v rámci dodávateľského reťazca (hodnotenie dodávateľov, PPAP dokumentácie, náklady zavádzanie nového materiálu a pod.)
​- vstupná kontrola nakupovaného materiálu
​- vykonávanie procesných auditov, riešenie reklamácií
​- vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení
​- lokalizácia miesta vzniku chýb vo všetkých procesoch a upozornenie na problémy kvality
​- návrhy nápravných opatrení k účinnej prevencii vzniku chybových výrobkov
​- komunikácia naprieč oddeleniami
​- spolupráca pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality
​- účasť na auditoch
​- zameranie sa na kontrolu kvality v procese výroby
​- proces vzorkovania (dodávateľ / zákazník)
​- zodpovednosť za pravidelný reporting nadriadenému

Aké benefity Ti ponúkame?
​- dobrý kolektív je základ, preto Ťa tu radi privítame a budeme Ti nápomocní od prvého dňa v práci
​- možnosť práce z domu pokiaľ budeš potrebovať
​- flexibilný pracovný čas
​- stabilné pracovné miesto
​- karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
​- jazykové kurzy
​- letný a vianočný bonus
​- príspevok na dochádzanie do práce (v závislosti od vzdialenosti bydliska od závodu)
​- odmena za odpracované roky
​- služobný telefón aj notebook
​- lekár na telefóne alebo právne poradenstvo

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, tešíme sa na životopisy (prípadne motivačné listy), vybraných uchádzačov budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​- znalosť základných nástrojov kvality (5WHY, Ishikawa, 8D report, FMEA, ...)
​- základná znalosť štatistických metód (MSA, SPC, a pod.)
​- orientácia vo výkresovej a výrobnej dokumentácii
​- skúsenosť s procesným auditom podľa VDA 6.3
​- kvalifikácia audítora podľa VDA 6.5 výhodou
​- znalosť MS Office a SAP
​- 2 roky praxe v odbore kvality (min.1 rok v automobilovom priemysle)​

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4808430  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac