Zásobovač výrobnej linky - skladník - vodič VZV. Pridaj sa k nám, ponúkame aj ubytovanie. Nástup od 08.04.2024. Plat od 1575€

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 075 EUR/mesiac+ 300€ variabilná zložka mzdy + stravné lístky 6,60€ + príplatky za nočné + extra príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáš stabilné pracovné miesto?
​Máš skúsenosti ako vodič VZV?
​Máš záujem pracovať v automotív závode?
​Tak hľadáme práve Teba! Pridaj sa do nášho kolektívu na logistike :)
​NIE SME agentúra, prijímame do kmeňa. V prípade záujmu o prácu je nutné poslať aktualizovaný životopis.

​O nás:
​Skupina Adler Pelzer je predním dodávateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel (výroba kobercov, podbehov)
​- pracuje sa na 3-zmennej prevádzke (PO - PIA 8hod, z toho 30min prestávka). Pokiaľ sa pracuje aj cez víkend, tak je to dobrovoľné a po dohode s nadriadeným (vrátane extra príplatku)
- priemerná mzda na ktorej sa začína je od 1575€/mesiac (nárast základnej mzdy podľa tarifných tried)
​- miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves (CT Park)
​- vieme zabezpečiť ubytovanie na ubytovni v okolí závodu (zrážka zo mzdy 100€) alebo poskytujeme príspevok na dochádzanie do práce podľa počtu KM (max do výšky 50€)
- termín nástupu: od 08.04.2024

​Náplň práce:
​- zásobovanie výrobnej linky
​- manipulácia s dielmi, dopĺňanie/triedenie materiálu do KLT
​- zodpovednosť za stav zásob
​- dodržiavanie bezpečnostných predpisov
​- kontrola kvality a množstva prijímaného a vydávaného tovaru

​Benefity:
​- MultiSport karta s prispevkom od zamestnávateľa
​- zvyšovanie mzdy min. 1x do roka
​- možnosť nárastu mzdy (závisí od toho koľko úsekov pracovník ovláda)
​- letný bonus / vianočný bonus
​- možnosť kariérneho rastu na vyššiu pozíciu
​- odmena za odporučenie známeho
​- odmena za odpracované roky
​- extra príplatky za prácu cez víkend
​- stravné lístky
​- ELA (právne poradenstvo, lekár na telefóne a iné)

​Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ozveme sa vám do pár dní.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4792288  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 075 EUR/mesiac