Operátor výroby (aj s ubytovaním). Nástup od 02.04.2024. Práca na 3 smeny v BA - DNV. Plat od 1350€/mesiac.

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
02.04.2024
875 EUR/mesiac+ 300€ variabilná zložka mzdy + stravné lístky 6,60€ + príplatky za nočné + extra príplatky za prácu cez víkend + nárast základnej mzdy po zaučení sa na iné pozície/pracoviská (postup do vyššej tarifnej triedy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY Vám zavoláme (ak máte otázky doplňte ich do sprievodného textu pri zaslaní životopisu). Je potrebné poslať aktualizovaný životopis.

Nebaví Vás práca na linke? Hľadáme operátorov výroby - obsluha výrobných strojov. Nie sme agentúra, hľadáme stabilných kmeňových zamestnancov.

- pozícia je vhodná pre ženy aj mužov (pokiaľ ste pár, doplňte to ako poznámky)
- prax nevyžadujeme, my Vás zaučíme na každú pozíciu
- priemerná mzda od 1350€/mesiac
- stravné lístky v hodnote 6,60€
- práca vo výrobe na 3-zmennej prevádzke (PO - PIA / 8hod z toho 30min prestávka). Pokiaľ sa pracuje cez víkend nadčas, ponúkame extra príplatok
- miesto výkonu práce: BA - Devínska Nová Ves (CT Park)
- vieme zabezpečiť ubytovanie na ubytovni v okolí závodu (zrážka zo mzdy 100€) alebo poskytujeme príspevok na dochádzanie do práce podľa počtu KM (max do výšky 50€).
- termín nástupu: 2.4.2024

Náplň práce:
- práca vo výrobnej hale (máme samostatne stojace výrobné stroje, nemáme linku)
- obsluha výrobného zariadenia / stroja
- udržiavanie čistoty pracoviska
- zapisovanie počtu vyrobených kusov

Benefity:
- MultiSport karta
- extra príplatky za prácu cez víkend
- zvyšovanie mzdy min. 1x do roka
- možnosť nárastu mzdy (závisí od toho koľko úsekov pracovník ovláda)
- letný bonus / vianočný bonus
- odmena za odporučenie známeho
- odmena za odpracované roky
- ELA (právne poradenstvo, lekár na telefóne a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4781028  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac