Zmenový majster / Shiftleader

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiacvrátane mesačného bonusu, v závislosti na plnení výkonnostných ukazovateľov; mzda môže byť dohodnutá vyššia v závislosti na preukázateľných skúsenostiach a zručnostiach kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu
- Plánovanie a organizovanie práce v pridelenom úseku výrobného procesu
- Zabezpečovanie dodržiavania pracovných a technologických postupov
- Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese vrátane zmetkovosti
- Vedenie prevádzkovej dokumentácie
- Vedenie, motivovanie, hodnotenie podriadených zamestnancov
- Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci

- práca na 3 zmeny (PO - PIA)

- Príspevok na dochádzanie do práce (v závislosti od vzdialenosti bydliska od závodu)
- Letný bonus / Vianočný bonus
- Odmena za odpracované roky
- Možnosť práce z domu
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Jazykové kurzy
- Multisport karta
- Lekár na telefóne
- Právne poradenstvo
- Bonus za odporučenie známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

- viacročná skúsenosť s prácou vo výrobe (automobilový priemysel výhodou) a vedením zmeny
- znalosť výrobných procesov a postupov
- orientácia na cieľ a kvalitu
- dobré komunikačné schopnosti
- základná znalosť MS Office, SAP výhodou
- základná znalosť anglického jazyky výhodou, nie však podmienkou

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4589782  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac