HR Recruiter

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Tehelňa 24, Devínska Nová Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacmzda môže byť dohodnutá vyššia v závislosti od skúseností a preukázaných zručností kandidáta; variabilná zložka v závislosti na výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš závod v Devínskej Novej Vsi v Bratislave hľadáme kandidáta na pozíciu HR Recruiter.

Náplňou práce bude hlavne
- nábor zamestnancov na výrobné i nevýrobné pozície (inzercia, výber a komunikácia s uchádzačmi)
- zadávanie údajov do databáz/systémov ľudských zdrojov
- komunikácia so zamestnancami závodu
- spolupráca pri organizovaní nástupov, školení zamestnancov
- administrácia lekárskych prehliadok zamestnancov
- komunikácia s poskytovateľmi služieb
- spolupráca pri administratívnej podpore závodu (organizácia stretnutí, zabezpečenie ubytovania, taxi a pod.)

- Príspevok na dochádzanie do práce (v závislosti od vzdialenosti bydliska od závodu)
- Letný bonus / Vianočný bonus
- Odmena za odpracované roky
- Možnosť práce z domu
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Jazykové kurzy
- Multisport karta
- Lekár na telefóne
- Právne poradenstvo
- Bonus za odporučenie známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje a administratíva (ideálne výroba, automotive)

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti v oblasti náboru zamestnancov (ideálne do výrobnej spoločnosti)
- skúsenosť s administráciou nástupu zamestnancov
- znalosť zákonníka práce a príslušnej legislatívy
- komunikačné schopnosti (schopnosť komunikovať na rôznych úrovniach riadenia a tiež s kandidátmi na rôzne pozície)
- aktívna znalosť anglického jazyka
- veľmi dobré organizačné schopnosti (zmysel pre detail)
- flexibilita (schopnosť prepínať z jednej úlohy na úplne odlišnú)

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4577124  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac