Zástupca manažéra údržby (automotive)

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacmzda od 1600,-EUR v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek
- preventívna údržba PLC strojov a zariadení
- zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov (OEE, MTBF, MTTR, PM ratio)
- odstraňovanie zistených závad
- zápis závad a spôsobu odstránenia v MES
- riešenie technických problémov, výkon opráv
- udržiavanie skladu náhradných dielov
- komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov a vytváranie objednávok
- reporting o závažných poruchách
- obsluha kotolne a kompresorovne
- spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti
- dodržiavanie interných smerníc a postupov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- úzka spolupráca s manažérom údržby

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii - podmienkou
- skúsenosti s PLC programovaním výhodou
- znalosť TPM
- SŠ/ÚSO vzdelanie (technický odbor),
- pokročilá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka,
- pokročilá znalosť MS Office, Internet Explorer, ERP systém (napr. SAP)
- znalosť základných nástrojov kvality (7Q tools, 8D report, 5S, a pod.),
- znalosť štatistických metód (MSA, SPC, a pod.),
- znalosť príslušných noriem v rámci automobilového priemyslu (VDA, ISO/TS, a pod.),
- orientácia vo výkresovej a výrobnej dokumentácii,
- výborné organizačné schopnosti,
- 4 roky praxe v odbore (min. 2 roky v automobilovom priemysle)

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3868326  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac