Operátor výroby od pondelka do piatku - víkend voľný - 3 zmeny

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
850 - 1 150 EUR/mesiac850 € základná zložka + 300 € variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov na pracovisku
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- balenie a ukladanie výrobkov
- základná kontrola funkčnosti stroja a nastavených parametrov
- základné čistenie strojov
- vedenie jednoduchých záznamov o výrobe
- pomocné práce

- nástupný plat 850 eur/brutto
+ variabilná zložka 300 eur
+ príplatok za prácu v noci
+ príplatok za prácu nadčas
+ gastrolístky v hodnote 4,20 eur

miesto výkonu práce Devínska Nová Ves, zaoberáme sa výrobou kobercov a iných akustických komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, ochota pracovať, flexibilita, schopnosť učiť sa nové veci

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3421829  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 150 EUR/mesiac850 € základná zložka + 300 € variabilná zložka