850 - 1 150 EUR

Operátor výroby od pondelka do piatku - víkend voľný - 3 zmeny

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov na pracovisku
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- balenie a ukladanie výrobkov
- základná kontrola funkčnosti stroja a nastavených parametrov
- základné čistenie strojov
- vedenie jednoduchých záznamov o výrobe
- pomocné práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 € základná zložka + 300 € variabilná zložka

- nástupný plat 850 eur/brutto
+ variabilná zložka 300 eur
+ príplatok za prácu v noci
+ príplatok za prácu nadčas
+ gastrolístky v hodnote 4 eur

miesto výkonu práce Devínska Nová Ves, zaoberáme sa výrobou kobercov a iných akustických komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, ochota pracovať, flexibilita, schopnosť učiť sa nové veci

Spoločnosť HP Pelzer založená v roku 1969 v nemeckom Wittene pánom Helmutom Pelzerom, patriaca v súčasnosti do skupiny Adler Pelzer Group, je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Adler Pelzer Group prevádzkuje po celom svete 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 12 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tehelňa 24
84107 Bratislava
ID: 3416527   Dátum zverejnenia: 14.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 € základná zložka + 300 € variabilná zložka