Vodič VZV - Práca na 3 zmeny - Pon - Pia

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € (základná mzda) + 300 € (pohyblivá zložka - dochádzka + výkon)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládky a vykládky materiálu
- manipulačné práce v sklade
- pomocné práce v sklade
- práca na 3 zmeny

-nástupný plat 1000 eur/brutto
+ variabilná zložka 300 eur (počas prvého roka, po odpracovaní prvého roka sa variabilná zložka navyšuje na 400 €, po odpracovaní druhého roka sa variabilná zložka navyšuje na 500 €)
+ príplatok za prácu v noci
+ príplatok za prácu nadčas
+ gastrolístky v hodnote 4 eur
+ práca v stabilnej spoločnosti

- platný preukaz VZV, Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves
- budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť HP Pelzer založená v roku 1969 v nemeckom Wittene pánom Helmutom Pelzerom, patriaca v súčasnosti do skupiny Adler Pelzer Group, je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Adler Pelzer Group prevádzkuje po celom svete viac ako 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 11 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tehelňa 24
900 55 Bratislava
ID: 3411079   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € (základná mzda) + 300 € (pohyblivá zložka - dochádzka + výkon)