Inšpektor kvality - automotive - 3 zmeny - PO - PIA

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vstupná a výstupná kontrola, kontrola prvého a posledného kusu, audit výrobku
• Podpora pri príprave kvalitárskej dokumentácie pre účely výroby
• Príprava dokumentácie pre proces prvotného vzorkovania, certifikátu o zhode a ostatné dokumenty protrebné k uvoľneniu výrobku
• Udržiavanie záznamov o kontrole, kalibrácii a uvoľnení nástrojov
• Vykonávanie meraní na všetkých meracích prístrojoch (vrátane 3D zariadenia, konturografu,...)
• Tímová práca s výrobou s cieľom dosiahnutia dodávok zákazníkom v termíne

• nástupný plat 1000 eur/brutto
+ variabilná zložka 300 eur
• 4, 50 EUR gastrolístky
• zázemie stabilnej spoločnosti

• skúsenosti s prácou v oblasti kvality v automobilovom priemysle resp. v priemyselnej výrobe aspoň 1 rok výhodou
• samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita,manuálna zručnosť
• zodpovednosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť HP Pelzer založená v roku 1969 v nemeckom Wittene pánom Helmutom Pelzerom, patriaca v súčasnosti do skupiny Adler Pelzer Group, je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Adler Pelzer Group prevádzkuje po celom svete 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 12 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tehelňa 24
84107 Bratislava
ID: 3371032  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac