Disponent Logistiky v automotive. Nemáš skúsenosti? Radi Ťa naučíme - fakturáciu, SAP

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda od 1200,-EUR v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie procesu expedície dielov – príprava vývozných dokladov, komunikácia so špecialistom plánovania a skladom
- zodpovednosť za správnosť vývozných dokladov podľa skutočnosti, v prípade odchýlky komunikuje toto so zákazníkom
- kontroluje správne ukončenie vývozných dokumentov skladom
- kontroluje odchádzajúce elektronické informácie o dodávke na zákazníka, prípadne rieši odchýlky
- včasná avizácia dopravy na zmluvnej preprave
- v prípade potreby organizuje vhodnú špeciálnu prepravu
- komunikáci so zákazníkom ohľadne termínov dodávok
- zodpovednosť za spracovanie aktuálnych požiadaviek od zákazníka /spracovanie odvolávok v chybovom hlásení/
- zaisťovanie logistických procesov medzi Adler Pelzer a kooperantmi
- evidencia faktúr pre colné hlásenie-intrastat
- zodpovendosť za dodržiavani 5S vo zverenej oblasti

- práca v medzinárodnej spoločnosti - automotive

- budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- min. SŠ vzdelanie
- pokročilá znalosť anglického jazyka a/alebo nemeckého jazyka
- základná znalosť MS Office, Internet Explorer
- znalosť systému ERP – SAP veľkou výhodou
- znalosť logistických procesov
- skúsenosti v automotive prostredí
- 2 roky práce na obdobnej pozícii

Spoločnosť HP Pelzer založená v roku 1969 v nemeckom Wittene pánom Helmutom Pelzerom, patriaca v súčasnosti do skupiny Adler Pelzer Group, je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel. Adler Pelzer Group prevádzkuje po celom svete 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 12 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tehelňa 24
841 07 Bratislava
ID: 3301207  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac