Pracovník zákaznické péče pro slovenský trh

ADLER Czech, a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ADLER Czech, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě. Se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodáváme naše produkty do 25 zemí Evropy, přičemž dopravu do okolních státu realizujeme do 24 hodin.
Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni do obchodního týmu na pozici Pracovník zákaznické péče na SK trh.

Hledáme komunikativní osobu se zákaznickou orientací, kterou:

• Baví komunikace po telefonu, udržování kontaktů se stávajícími klienty na slovenském trhu.
• Dokáže proaktivně přispět k dosažení měsíčních obchodních cílů.
• Umí budovat a prohlubovat dlouhodobé vztahy s klienty, rozumí jejich potřebám.
• Láká řídit realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po doručení.
• Zvládne připravit a dojednat obchodní nabídky vč. kalkulace.
• Pomůže nám vymáhat pohledávky po splatnosti.
• Dokáže zpracovat reporty a pravidelná měsíční vyhodnocení.

Co dále je na pozici důležité:

• Pokročilá znalost slovenského jazyka výhodou.
• Zodpovědnost a týmová spolupráce.
• Dobré organizační dovednosti a flexibilita.
• Zvládání stresových situací.
• Dokončené středoškolské vzdělání.
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook).

Nabízíme:

• stabilní finanční hodnocení
• možnost profesní seberealizace a dalšího růstu
• dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
• práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu
• příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí
• odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
• stravenky a jídelna v místě pracoviště
• plně zajištěný pitný režim, ovoce na pracovišti

Pokud věříte, že jste tím pravým kandidátem pro nás, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Těším se na spolupráci s Vámi!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3677233  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc