Špecialista starostlivosti o zákazníka (m/ž) - Košice (OC Optima)

ADK logistic, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaczákladna mzda je kombinácia pevnej zložky a odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa telekomunikačným špecialistom, ktorý je pripravený pomáhať každému zákazníkovi. Pracuj v tíme, ktorý je aktívny a mladý.
Pracuj so službami a produktami, ktoré reprezentujú moderné technologické trendy a
buď súčasťou ambiciózneho tímu v peknom prostredí nákupného centra v Košiciach.
Všetko ťa naučíme a nenecháme ťa v tom osamote, ani počas dní, ktoré sú náročné.
Tvojou prácou bude inšpirovať a pomáhať, prezentovať a aktívne predávať produkty a služby telekomunikačného operátora.
Hľadať zákazníkom riešenia šité na mieru, odpovedať na otázky a pomáhať riešiť ich požiadavky a potreby.
Pomáhať s drobnými technickými úkonmi, napríklad s inštaláciou aplikácie.
Súťažiť o odmeny a užívať si prácu s ľuďmi.
Od začiatku máš k dispozícii trénerov, mentorov, koučov, shop manažérov a dalších kolegov, ktorí ti radi pomôžu a budú ti oporou.
Zmeny máš naplánované mesiac dopredu. Spravidla ide o rozvrh na krátky a dlhý
týždeň. V krátkom týždni budeš mať až 5 dní voľna.

S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať.
Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon.
Súťaže a odmeny - atraktívne výhry a bonusy v množstve prebiehajúcich súťaží, napríklad precestovať kus sveta.... Thajsko, Spojené arabské emiráty, Island, Malta.
Produkty za výhodné ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť,
zodpovednosť, komunikatívnosť.
- Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- Orientácia na výsledky
- Zvládanie stresových situácií
- Organizačné a rozhodovacie schopnosti
- Prax v oblasti predaja výhodou
- Práca s PC
- Zodpovedný a proaktívny prístup
- Pro zákaznické myslenie
- Prezentačné zručnosti
- Chuť učiť sa a komunikatívnosť
- Flexibilita
- Odolnosť voči stresu, čestnosť
Skúsenosti s predajom telekomunikačných produktov výhodou.

Spoločnosť ADK logistic, s.r.o. podniká 11 rokov a neustále zdokonaľuje svoje služby tak, aby dokázala svojim zákazníkom poskytnúť špičkový servis zodpovedajúci európskym štandardom. Sústavne sledujeme vyvíjajúci sa trh a jeho požiadavky a vďaka tomu sme neustále pripravení na nové zmeny, na ktoré dokážeme expresne reagovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4595876  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac