Ekonóm/účtovník

ADIUMENTUM 01 s. r. o.

Miesto práce
Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
a.s.a.p.
1 100 - 1 900 EUR/mesiacširoké spektrum odmien a benefitov v rámci skupiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie ekonomickej a účtovnej agendy
Kalkulácie, finančná analytika, reporting nákladov/výnosov
Vedenie účtovníctva (PÚ+JÚ)
Zostavenie účtovných závierok a daňových priznaní (DPH, DPPO, DPFO)
Fakturácia, inventarizácie a uzávierky
Spracovanie a vedenie dokumentácie
Banková úhrada záväzkov, kontrola splatnosti pohľadávok, vedenie pokladne

široké spektrum benefitov v rámci sociálneho podniku
práca je vhodná najmä pre uchádzačov so zdravotným znevýhodnením / ZŤP !

zamestnávateľ preferuje sociálny aspekta a zdravotné znevýhodnenie uchádzača: práca je vhodná najmä pre uchádzačov so zdravotným znevýhodnením / ZŤP !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm, účtovník

Počet rokov praxe

5

Uchádzač do svojej ponuky uvedie taktiež stručný popis svojho zdravotného znevýhodnenia / ZŤP !

ADIUMENTUM 01 s.r.o. je sociálny podnik registrovaný Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky podľa zákona č. 112/2018 Z.z.
Spolupodieľame sa na riešení otázky zamestnávania a sociálnej inklúzie ľudí zo znevýhodnených a zraniteľných skupín, s cieľom dosahovania pozitívneho sociálneho vplyvu, lepšej zamestnanosti, spoločenskej súdržnosti i regionálneho rozvoja Slovenska.

webové sídlo: www.adiumentum.sk
ID: 4774480  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac