Asistent/ka v zlatníctve v LM /Brigáda/

Adino s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,3€/h + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v zlatníctve vhodnú najmä pre študenta vysokej školy.
Pracovná náplň zahŕňa aj rôzne pomocné práce týkajúce sa chodu zlatníctva.
Jedná sa o prácu v PIATOK a SOBOTU + zastupovanie čerpania dovoleniek
Približne 100h mesačne podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou prosíme poslať emailom!
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi privítame v našom tíme šikovného, ochotného kolegu so zmyslom pre detail a chuťou sa učiť.
Dôležité je príjemné vystupovanie pre styk a komunikáciu so zákazníkom.
Výhodou je technické vnímanie ako aj prirodzená manuálnu šikovnosť. Nutné sú základy ovládania PC a vhodné skúsenosti s grafickými programami.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Zaoberá sa komplexnými a najmä profesionálnymi službami v oblasti šperkov. Našou hlavnou myšlienkou je aby sa u nás zákazník cítil pohodlne a dostal čo najkvalitnejšie služby pre ktoré sa bude k nám rád vracať. Zameriavame sa na individuálny, odborný predaj nie len zlatých a diamantových šperkov, ale v neposlednom rade ponúkame výrobu, opravu a servis šperkov na najvyššej úrovni.

Adresa spoločnosti

Adino s.r.o
Štefánikova 545/18
05938 Štrba

Kontakt

ID: 3432261   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,3€/h + odmeny