Rozpočtár TZB

Adifex, a. s.

Miesto práce
Prielohy 1166, Solinky, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacvyššia mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie rozpočtov a cenových ponúk so zameraním na TZB (technické zariadenia budov) v súlade s poskytnutými súťažnými podkladmi, PD, platnými STN a požiadavkami investora v požadovanom termíne a aktuálnej cenovej úrovni;
- dopytovanie cenových ponúk od možných dodávateľov, resp. subdodávateľov, kontrola obsahovej a cenovej správnosti predložených cenových ponúk a ich následné vyhodnocovanie;
- príprava podkladov k vytvoreniu HMG;
- príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou;
- vyhodnotenie vhodnosti použitých technológií a materiálov;
- aktívne sledovanie cien stavebných materiálov a ich vývoj na stavebnom trhu;
- prepočet výkazov výmer podľa zadávacej projektovej dokumentácie
- príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác;

Vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať nadčas
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá stavebnou činnosťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3439560  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac