Trainee Manufacturing Technician

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacvstupný bonus vo výške 300 eur po splnení stanovených podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Objednávanie containment materiálu, sledovanie zásob vo výrobe, archivácia- zbieranie vzoriek
- Sprocesovanie objednávok nepriameho materiálu, nahrávanie príjmu materiálu do Ariby
- Preberanie objednávok zo vstupného skladu
- Objednávanie náradia, pomôcok
- Pravidelná inventúra v sklade výroby s cieľom optimalizácie zásob
- Hodnotenie externých dodávateľov
- Príprava podkladov pre výpočet emisií
- Podpora pri návrhoch sériového/predsériového balenia
- Podpora pri realizácii skúšok balenia pre zákazníka
- Podpora pri vytváraní/updatoch dokumentov spojených s balením
- Podpora pri schvaľovaní skúšok balenia a návrhoch sériového balenia pre dodávateľa
- Spracovanie databázy dodávateľkých baliacich predpisov
- Spracovanie databázy obalov
- Udržiavanie layoutu vo výrobe (označovanie priestorov, oprava poškodených značení atď.)

- vzdelávanie a rozvoj
- bohatý sociálny program (príspevky pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa, vitamínové balíčky, mikulášske balíčky, teambuildingy, Family Day, Vianočné večierky, poukážky na masáže a iné.)
- nadštandardné stravovanie (1,00 eur/obed)
- 13. plat

V prípade záujmu o pracovné miesto zašlite svoj životopis spolu so žiadosťou a so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle GDPR na e-mailovu adresu: [email protected]. Vaše osobné údaje budú spracovávané iba na účely výberového konania a po jeho ukončení budú osobné údaje v lehote 3 mesiacov zoskartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Technické myslenie, flexibilita, nasadenie
- Schopnosť tímovej práce
- Zodpovendosť a komunikatívnosť

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient (NYSE: ADNT) is a global leader in automotive seating. With 70,000+ employees in 29 countries, Adient operates more than 200 manufacturing/assembly plants worldwide. We produce and deliver automotive seating for all major OEMs. From complete seating systems to individual foam, trim and metal components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design to engineering and manufacturing — and into millions of vehicles every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4034744  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac