Materialový plánovač

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kysucká, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacMzda v závislosti od pracovných skúseností v oblasti logistiky dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Materiálový plánovač

Čo môžete očakávať?

Adient je svetový líder v oblasti automobilových sedadiel. S približne 75 000 zamestnancami v 31 krajinách Adient prevádzkuje 200 výrobných/montážnych závodov po celom svete, vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a všetkých hlavných výrobcov automobilov. Od kompletných systémov sedadiel až po jednotlivé komponenty, našou odbornosťou a skúsenosťami pokrývame každý krok procesu výroby automobilových sedadiel. Naše zručnosti nám umožňujú preniesť naše produkty od výskumu a dizajnu až po konštrukciu a výrobu – a do viac ako 20 miliónov automobilov každý rok.

Aké budú vaše povinnosti?

riadi a koordinuje denné dodávky materiálov od dodávateľov na zabezpečenie výroby sedadiel a interiérov
vykonáva plánovanie dodávok materiálu na zabezpečenie dennej výroby
pri zmene plánu výroby vyplývajúcej od zákazníka tieto premieta do plánu na zabezpečenie dodávok materiálu
priebežne kontroluje plánovanie dennej dodávky pre zákazníka
denne spolupracuje a rieši problémy v dodávkach s dodávateľskou a prepravnou firmou pre zabezpečenie dodávok materiálu na výrobu sedadiel a interiérov
zabezpečuje každodenné hmotné dodávky v systéme JIT
zabezpečovanie inventarizácie materiálu
určuje tok materiálu po dohode s pracovníkmi výroby
pravidelne, formou odvolávok, informuje dodávateľov o požiadavkách na materiál
vypracováva podklady dát pre finančný úsek vo väzbe na mesačnú závierku v spolupráci s výrobným úsekom /Efas, MFG PRO, JTDS, EDI/
zabezpečovanie mimoriadnych požiadaviek formou písomných objednávok
zabezpečuje špeciálne transport
riadi a koordinuje pravidelný cycle count na pridelených dieloch

Aké sú naše požiadavky?

Počet rokov praxe - 2
Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
Microsoft Excel – pokrocily
Microsoft Word – pokrocily
QAD – zaklady
Vodicsky preukaz B
Odolnost voci stresu, flexibilita
Anglicky jazyk – C1 – advanced

Aké benefity Vám dokážeme ponúknuť?

Zakladna mesacna mzda v hrubom od 1250 Eur. Náš plat je spravodlivý a konkurenčný a môže byť vyšší ako počiatočné minimum uvedené v inzeráte
13. plat
Príspevok na cestovné až do výšky 46,- € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
Stravné lístky v hodnote 5,10- €
Vstupné lekárske prehliadky zdarma
Odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300,- €
Odmena pri životnom jubileu do výšky 100,- €
Príspevok na dovolenku
Príspevky zo sociálneho fondu
Home office
Darčekové poukážky
Školenia a jazykové kurzy
Zľavy pre zamestnancov
Športové a kultúrne podujatia

Adient sa zaviazal presadzovať rovnaké pracovné príležitosti, rozmanitosť a začlenenie na pracovisku. Ako v skutočne globálnej spoločnosti, naši lídri a zamestnanci pochádzajú z rôznych kultúr po celom svete. Naša rozmanitosť je zdrojom inšpirácie, ktorá nám umožňuje dosahovať naše ciele a budovať inkluzívnu firemnú kultúru.

Tešíme sa na vašu žiadosť vrátane informácie o očakávanom plate a najskoršom možnom termíne nástupu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať Michala Majzlána na +421327413099.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient (NYSE: ADNT) is a global leader in automotive seating. With 70,000+ employees in 29 countries, Adient operates more than 200 manufacturing/assembly plants worldwide. We produce and deliver automotive seating for all major OEMs. From complete seating systems to individual foam, trim and metal components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design to engineering and manufacturing — and into millions of vehicles every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3919736  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac