Špecialista ľudských zdrojov

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kysucká, Žilina
Termín nástupu
01.11.2019
1 300 - 1 500 EUR/mesiacod 1300,- € ( v závislosti od pracovných skúseností ) ,13.plat, príspevok na cestovné a ďalšie zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje a vykonáva nábor zamestnancov na pracovné pozície
- vypracováva pracovné zmluvy, zmluvy na mimopracovné pomery a dohody o mzde, a ich zmeny a dodatky
- spracováva personálnu agendu
- prihlasuje a odhlasuje zamestnancov pre externé inštitúcie (napr. zdravotné poisťovne, sociálne poisťovne, úrad práce)
- spracováva plán vzdelávania a vyhodnocuje plán vzdelania, zodpovedá za adaptačný proces nových zamestnancov.
- zabezpečuje realizáciu vzdelávacích akcií
- spracováva rozbory a štatistické prehľady o vzdelávaní zamestnancov a nákladoch na tréning na mesačnej báze
- kontroluje potrebné personálne údaje ako vstup pre mzdové účtovníctvo a spracovanie dochádzky
- zabezpečuje plnenie zaškoľovacích plánov zamestnancov
- zodpovedá za správnosť vedených údajov pre mesačné rozbory, zodpovedá za evidenciu a reporting mzových nákladov a nákladov na iných dodávateľov
- spolupracuje so vzdelávacími agentúrami a s náborovými inštitúciami
- eviduje náklady za dočasne pridelených zamestnancov a iných dodávateľov podľa pokynu manažéra

- 13. plat
- Príspevok na cestovné až do výšky 46,- € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
- Stravné lístky v hodnote 4,- € ( zamestnávateľ prispieva sumou 3,21 € )
- Vstupné lekárske prehliadky zdarma
- Odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300,- €
- Odmena pri životnom jubileu do výšky 100,- €
- Príspevok na dovolenku
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Darčekové poukážky
- Školenia a jazykové kurzy
- Zľavy pre zamestnancov
- Športové a kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient (NYSE: ADNT) is a global leader in automotive seating. With 70,000+ employees in 29 countries, Adient operates more than 200 manufacturing/assembly plants worldwide. We produce and deliver automotive seating for all major OEMs. From complete seating systems to individual foam, trim and metal components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design to engineering and manufacturing — and into millions of vehicles every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3788856  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacod 1300,- € ( v závislosti od pracovných skúseností ) ,13.plat, príspevok na cestovné a ďalšie zamestnanecké benefity