AIMT - Výrobný technik (Manufacturing Technician)

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 2740, 984 01 Lučenec
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 840

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za prevádzku a produktivitu strojov a zariadení
• Zabezpečenie technickej pomoci obsluhe strojov pri nastavovaní stroja, výmene dielov a preventívnej údržbe
• Plánovanie preventívnej údržby (TPM), priama pomoc pri výkone preventívnej údržby a oprave porúch stroja
• Navrhovanie a realizácia technických zlepšení, úprav strojov s cieľom zvýšiť ich produktivitu a bezpečnosť
• Spolupráca s centrálnym technickým oddelením a partnerským závodom v oblasti vývoja strojov a jeho častí
• Sledovanie poruchovosti stroja, navrhovanie a realizácia nápravných opatrení s cieľom zvýšenia produktivity stroja
• Zodpovednosť za zabezpečenie, evidenciu a sledovanie spotreby náhradných dielov pre stroje a zariadenia
• Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov a parametrov výrobného procesu
• Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, Poka-Yoke a pod.)
• Spolupráca pri riešení problémov vo výrobe

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výbornou reputáciou
Možnosti tréningových príležitosti
Možnosť odborného rozvoja a kariérneho rastu
13.plat
Jazykový kurz
Zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Stredoškolské vzdelanie strojárskeho, technického alebo elektrotechnického zamerania
Znalosť práce s PC (MS Office)
Analytické myslenie a logické uvažovanie
Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovedný prístup
Ochota rozvíjať sa, chuť naštartovať a pracovať na vlastnej kariére

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adient Innotec Metal Technologies s.r.o.
Zvolenská cesta 2740
98401 Lučenec
www.adient.com
ID: 3485275   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 840