Cost Analyst /Finance Analyst

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec, Lučenec
Termín nástupu
30.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mesačná mzda brutto od 1300 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupodieľanie sa na príprave finančného plánovania – konsolidacia vstupov pre plánovanie komerčnej marže a plánovanie prevádzkových nákladov
- Kalkulácia a účtovanie dohadných položiek, prípadne iných opráv počas mesačnej uzávierky
- Podpora včasného reportingu kľúčových finančných ukazovateľov; monitorovanie výkonnosti a kvality jednotlivých procesov a aktivít uskutočňovaných na základe KPI
- Príprava analýz ziskovosti jednotlivých nákladových stredísk, technológií, programov, či referencií
- Podpora prebiehajúcich analýz riskov a príležitostí
- Inventarizácia neuhradených pohľadávok a zrážok zákazníkov a následné dosledovanie nápravných opatrení
- Podpora pri inventarizácii súvahových účtov a vedení interných SOX control
- Podpora pri konsolidácii podkladov pre externý alebo interný audit

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,60 eur)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle GDPR pre potreby spracovania výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- práca v SAP a v HFM výhodou
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- logické/analytické myslenie

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Lucenec Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3484951   Dátum zverejnenia: 15.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda brutto od 1300 eur