Student - Finance (Ref. č.: R-00558)

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda: 4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JOB DESCRIPTION

Pre nase vyvojove centrum v Trencine aktualne obsadzujeme pracovnu poziciu

Brigadnika na financne oddelenie

Popis prace:

reporting, rekonsolidacie a sox kontroly

pomoc a priprava financnych podkladov

podpora kolegov na financnom oddeleni

spracovanie dokumentov

Iné aktivity podľa aktuálnej potreby

Poziadavky na kandidata:

Študent vysokoškolského štúdia zameraného na administratívu, financie

Anglictina nie je podmienkou, staci zakladna znalost a dorozumenie

schopnost ucit sa nove veci

Užívateľská znalosť MS Office

Schopnosť pracovať v tíme, osobnosť zameraná na detail

Uprednostňujeme kandidátov, ktorí budú môcť pracovať čo najväčší počet hodín v týždni (zo zákona max. 20 hodín) a dlhodobo

Ponúkame:

Spoločnosť Adient sa zaviazala k rovnakým možnostiam zamestnania, rozmanitosti a začleneniu na pracovisku. Tešíme sa na prijatie Vašej žiadosti vrátane Vašich platových očakávaní a možného dátumu nástupu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať Michala Majzlana na tel. čísle +421 327 413 099.

PRIMARY LOCATION

Trencin

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3468216   Dátum zverejnenia: 12.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda: 4 EUR/hodina