Student - Talent Acquisition (Ref. č.: R-00135)

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JOB DESCRIPTION

Pre naše vývojové centrum v Trenčíne alebo pre naše Business Centrum v Bratislave aktuálne hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu

Študent pre personálne oddelenie

Vaše zodpovednosti:

  • Podporovať tím recruiterov pri vyhľadávaní v našej databáze, práca s dátami kandidátov, vytváranie nových profilov
  • Organizovanie pohovorov
  • Vyhľadávanie a oslovovanie nových kandidátov
  • Pomoc pri vyúčtovávaní cestovných výdavkov
  • Iné aktivity podľa aktuálnej potreby

Požiadavky:

  • Študent vysokoškolského štúdia zameraného na administratívu, komunikáciu, ľudské zdroje, psychológiu a podobne
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka, znalosť iného európskeho jazyka je výhodou
  • Užívateľská znalosť MS Office
  • Schopnosť pracovať v tíme, osobnosť zameraná na detail
  • Uprednostňujeme kandidátov, ktorí budú môcť pracovať čo najväčší počet hodín v týždni (zo zákona max. 20 hodín) a dlhodobo

Ponúkame:

  • Mzda: 4 EUR/hodina

Spoločnosť Adient sa zaviazala k rovnakým možnostiam zamestnania, rozmanitosti a začleneniu na pracovisku. Tešíme sa na prijatie Vašej žiadosti vrátane Vašich platových očakávaní a možného dátumu nástupu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať Katarínu Slížovú na tel. čísle +421 32 7413151.

PRIMARY LOCATION

Trencin

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3463522   Dátum zverejnenia: 4.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR / hodina