Testovaci inzinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
By agreement
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zakladna mesacna mzda v hrubom od 900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nase vyvojove centrum v Trencine aktualne hladame

Napln prace:
* Analyzova? po?iadavku zo ?pecifikácie, tie? jej spracovanie a uvedenie do procesu testovania alebo merania
* Realizácia a analýza testov automobilových zostáv a komponentov
* Definova? a dokumentova? hrani?né podmienky tak, aby za ka?dých okolností boli splnené s oh?adom na dizajn testovacieho príslu?enstva a jeho vybavenie
* Dokumentovanie testov a hlásenie výsledkov a analýz (grafy, fotografie a video) lokálnym aj zahrani?ným zákazníkom
* Vytvára? a zlep?ova? pracovné postupy, týkajúce sa príslu?ných testov a meraní pre zlep?enie práce oddelenia a neustále zvy?ova? jeho kvalitu výstupu

Požiadavky na zamestnanca

* Ukon?ené minimálne stredo?kolské vzdelanie technického zamerania
* Znalos? anglického alebo nemeckého jazyka na pokro?ilej úrovni
* Skúsenosti s priemyselnou automatizáciou (pneumatické, elektrické systémy, programovanie Simatic Step7)
* Pou?ívate? MS Office
* Technické myslenie
* Organiza?né schopnosti

Ponúkame:
* zakladna mesacna mzda v hrubom od 900 Eur
* vedenie, nie riadenie
* prístup k najmodernej?iemu know-how v oblasti automotive
* prácu na zaujímavých projektoch s celosvetovým dosahom
* príle?itos? denne vyu?íva? cudzí jazyk
* výhody stabilnej medzinárodnej spolo?nosti
* americkú pracovnú kultúru (neformálna atmosféra, flexibilný pracovný ?as, starostlivos? o ?ivotné prostredie, podpora spolo?ensky zodpovedných projektov)
* ve?ké mno?stvo benefitov ? 13. plat, dni dovolenky navy?e, 7 dní plne platenej PN, stravné lístky zdarma, jazykové kurzy, odborné tréningy, finan?nú podporu v prípade relokácie, masá?e na pracovisku, ?portové vy?itie a e?te mnohé iné...

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3390356   Dátum zverejnenia: 15.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zakladna mesacna mzda v hrubom od 900 Eur