PLC inžinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovedá za nastavovanie a údržbu elektronických uťahovacích nástrojov a elektronických zariadení
- Podporuje údržbu pri problémoch s riadiacimi systémami (PLC controllers, HMI,Robotics)
- Podporuje proces výroby s ohľadom na riadiace systémy a dohliada nad plnením špecifikácií výrobného procesu
- Vytvára programy pre výrobné zariadenia a stroje (roboty, PLC automaty)
- Kreslí elektronickú dokumentáciu a aktualizuje ju
- Programuje roboty ABB
- Vytvára procesné vizualizácie (SCADA/HMI)
- Stará sa o údržbu hardwaru a software

13. mzda
Príspevok na cestovné
Príspevok za odpracované roky, dovolenku, svadbe a narodení dieťaťa.
Odborné a jazykové vzdelávanie.
Kultúrne a športové akcie organizované v rámci spoločnosti.
Práca v mladom a priateľskom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie ( Riadiaca technika, automatizácia...)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

flexibilita
proaktívnosť
dôslednosť

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kysucká cesta 3
01001 Žilina
www.adient.com
ID: 3387035   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500,- €