Konštruktér – oddelenie vývoja plastových častí sedadiel

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
By agreement
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšie automotive vývojové centrum na Slovensku hľadáme kolegu na pozíciu

Vašou náplňou práce bude:

* Realizácia projektov v oblasti výskumu a vývoja produktov
* Tvorba 3D CAD modelov a výkresov pre sedadlové produkty na oddelení vývoja plastových častí sedadiel
* Zostavovanie podrobných štúdií rozloženia a kinematiky
* Zabezpečenie vývoja a konštrukcie s ohľadom na funkčnosť a výrobnú realizovateľnosť
* Pripravovanie súpisky materiálov
* Komunikácia s vedúcim projektu, prezentácia výsledkov, pravidelný reporting

Požiadavky na zamestnanca

* Technické vzdelanie v oblasti konštrukcie (ideálne v oblasti plastov)
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (príp. znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni v kombinácii so základmi angličtiny)
* Znalosť CAD systémov, CATIA – výhodou
* Tímový duch, priateľská povaha, aktívny prístup k práci

Ponúkame:
* vedenie, nie riadenie
* prístup k najmodernejšiemu know-how v oblasti automotive
* prácu na zaujímavých projektoch s celosvetovým dosahom
* príležitosť denne využívať cudzí jazyk
* Výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti – mzda na účte každý mesiac včas
* pracovné prostredie Zdravej firmy roka 2015 (3. miesto)
* americkú pracovnú kultúru (neformálna atmosféra, flexibilný pracovný čas, starostlivosť o životné prostredie, podpora spoločensky zodpovedných projektov)
* veľké množstvo benefitov – 13. plat, plne platená PN, jazykové kurzy, odborné tréningy, finančnú podporu v prípade relokácie, masáže na pracovisku a ešte mnohé iné...

Spoločnosť Adient sa zaviazala k rovnakým možnostiam zamestnania, rozmanitosti a začleneniu na pracovisku. Tešíme sa na prijatie Vašej žiadosti vrátane Vašich platových očakávaní a možného dátumu nástupu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať Michala Majzlana na tel. čísle +421 32 741 3099.

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Trenčín
E-mail: poslať životopis
ID: 3357744   Dátum zverejnenia: 10.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   By agreement