Trim technik

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trencin, okres Trenčín
Termín nástupu
By agreement
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nase vyvojove centrum v Trencine aktualne obsadzujeme pracovnu poziciu

Trim Technik

Náplň práce:

* Pracuje na zhotovovaní vzoriek poťahov a kompletných sedadiel v rámci pridelených projektov
* Asistuje pri vývoji a zdokonaľovaní Trim procesov, prototypovania a prípravy na výrobu prototypov
* Pracuje na aktualizácií konštrukčných výkresov
* Vykonáva predbežný vývoj vzorov až po šitie vzoriek poťahov
* Kontroluje strihy
* Zhotovovuje vzorky šitia s cieľom zabezpečiť, že vzorky sú dobrej kvality a sú vyhovujúce pre konkrétny dizajnový zámer

Požiadavky na zamestnanca

* Stredná škola / Vysoká škola zameraná na odevníctvo a textílie
* Praktické skúsenosti s tvorbou a úpravou strihov
* Znalosť práce s PC –Word, Excel, Powerpoint
* Znalosť anglického príp. nemeckého jazyka aspoň na základnej úrovni
* Znalosti šitia a strihania v odevníctve
* Kreativita
* Znalosti šicích procesov a možných dopadov
* Práca v kolektíve
* Ochota cestovať

Ponúkame ti:
* vedenie, nie riadenie
* prístup k najmodernejšiemu know-how v oblasti automotive
* prácu na zaujímavých projektoch s celosvetovým dosahom
* príležitosť denne využívať cudzí jazyk
* výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* americkú pracovnú kultúru (neformálna atmosféra, flexibilný pracovný čas, starostlivosť o životné prostredie, podpora spoločensky zodpovedných projektov)
* veľké množstvo benefitov – 13. plat, dni dovolenky navyše, 7 dní plne platenej PN, stravné lístky zdarma, jazykové kurzy, odborné tréningy, finančnú podporu v prípade relokácie, masáže na pracovisku, športové vyžitie a ešte mnohé iné...

We are looking forward to your application! Please apply online via our internal job posting or if you have some questions, please contact Michal Majzlan: [email protected]

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3305920   Dátum zverejnenia: 8.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   By agreement