Operátor výroby (kmeňový zamestnanec)

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
23.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
643€ nástupná mzda + variabilné zložky až do výšky 170,- € / pozri odsek Zamestnanecké výhody a benefity /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presadni do nášho tímu a staň sa jedným z nás.

Sme mladý tím v nadnárodnej spoločnosti a ukážeme ti, že aj práca na výrobnej linke montáže autosedadiel môže byť zaujímavá.
Príď sa k nám pozrieť a dozvieš sa viac.

-Základná mesačná mzda do 1 roka 643,- €, od 1 roka 670,- €, od 2 rokov 725,- €
-Osobné ohodnotenie od 0 do1 roka vo výške od 0 - 8% zo základnej zo základnej mzdy , od 1 roka a viac vo výške od 0-10% zo základnej mzdy
- Dochádzkový bonus do výšky 70,- €
- Príspevok na cestovné až do výšky 46,- € podľa vzdialenosti od miesta bydliska
- Stravné lístky v hodnote 4,- € ( zamestnávateľ prispieva sumou 3,21 € )
- 13.plat poskytnutý nasledovne: 50% v lete a 50% v zime
- Mzdové zvýhodnenia a príplatky:
Mzdové zvýhodnenie za prácu v noci 1,- / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu 0,69 €
Mzdové zvýhodnenie za prácu v nedelu 1,38 €
Príplatok za prácu nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
Príplatok za nadčas cez víkend 75% z priemernej hodinovej mzdy
Príplatok za odpracovaný sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Ďalšie benefity:
Vstupné lekárske prehliadky zdarma
Pracovné oblečenie a pracovná obuv
Odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300,- €
Odmena pri životnom jubileu do výšky 100,- €
Príspevok na dovolenku
Príspevky zo sociálneho fondu
Darčekové poukážky
Školenia a jazykové kurzy
Zľavy pre zamestnancov
Športové a kultúrne podujatia

Viac informácií o ochrane osobných údajov najdete na https://www.adient.com\privacy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

- manuálna zručnosť
- iniciatívnosť
- precíznosť
- pracovná disciplína a časová flexibilita
- ochotu a chuť pracovať

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kysucká cesta 3
01001 Žilina
www.adient.com

Kontakt

ID: 3266692   Dátum zverejnenia: 11.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   643€ nástupná mzda + variabilné zložky až do výšky 170,- € / pozri odsek Zamestnanecké výhody a benefity /