AIMT - Quality Engineer / Inžinier kvality

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lucenec, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je otvorená pre nasledovný závod:

ADIENT INNOTEC METAL TECHNOLOGIES

Zvolenská cesta 2740, 984 01 Lučenec

Pracovná náplň:

* Udržiava lokálny systém kvality podľa požiadaviek Adient QM system, IATF 16 949
* Rozvíja a udržiava Adient QM system dokumentáciu v súlade so zákazníckymi špecifikáciami
* Vykonáva interné Adient QM system audity, interné a externé audity v ďalších lokalitách Adient
* Pripravuje potrebné nápravné/preventívne akcie, sleduje plnenie akčných plánov.
* Riadi implementáciu systému kvality podľa normy IATF 16 949
* Zabezpečuje, že všetky aktivity kvality sa vykonávajú podľa noriem IATF 16 949 a podľa požiadaviek zákazníka
* Rozvíja a trénuje zamestnancov závodu v uplatňovaní metód a techník kvality
* Vypracováva pracovné postupy, kontrolne plány, formuláre.
* Sleduje priebeh výroby a vyhodnocuje kvalitu
* Zodpovednosť za tímové riešenie interných nezhôd a spolupráca pri riešení zákazníckych 8D
* Zabezpečuje vzorkovanie výrobkov ( PPAP ) a pravidelnú rekvalifikáciu v súlade s požiadavkami zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

* Vysokoškolské vzdelanie technického smeru.
* Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémové situácie, odolnosť voči stresu.
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
* Čítanie výkresovej dokumentácie na pokročilej úrovni.
* Prax vo výrobnom závode.
* MS office na pokročilej úrovni.

Ponúkané benefity

* Práca v nadnárodnej spoločnosti s výbornou reputáciou
* Možnosti tréningových príležitosti
* Možnosť odborného rozvoja a kariérneho rastu
* 13.plat, dovolenkový príspevok
* Príspevok na III.pilier
* Jazykový kurz
* Zaujímavý sociálny program

Kontaktný e-mail: AE-Lucenec-AIMT@adient.com

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Lučenec - Adient Innotec Metal Technologies
E-mail: poslať životopis
ID: 3260803   Dátum zverejnenia: 5.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.