IMDS specialist

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trencin
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

For our Engineering center in Trencin we are seeking for candidates on position:

* Collection of all data on production materials from suppliers
* Analysis and record-keeping of all products` material datasheets
* Transfer of part lists into IMDS database
* Review and release of supplier data in IMDS database
* Technical support for suppliers and customers

Požiadavky na zamestnanca

* University education with the focus on chemistry, materials, or chemical/process engineering
* MS Office
* Fluent English (+ German appreciated)
* Good communication skills
* Presentation skills
* Suitable for graduates too

Your benefits:
* Leadership not management
* Access to the latest automotive know-how
* Participation on interesting projects with a global impact
* Opportunity to use a foreign language on a daily basis
* Advantages of a stable international company – salary on your bank account every month on time
* Work environment of a “Healthy company of the year 2015” (3rd place)
* American work culture (informal atmosphere, flexible working time, environmentally friendly company, support of CSR projects)
* Huge amount of benefits – 13th salary, 3 sick days, language courses, trainings, relocation support, massages at the workplace, support of sports activities and many others

Adient is committed to equal employment opportunity, diversity and inclusion in the workplace. We are looking forward to receiving your application including your salary expectations and your earliest availability date. If you have additional questions please do not hesitate to contact Michal Majzlan +421 327 413 099.

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Trenčín
E-mail: poslať životopis
ID: 3241582   Dátum zverejnenia: 14.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.