Technik BOZP

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košťany nad Turcom
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 € v závislosti od absolvovaných kurzov a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyšetrovanie úrazov, chorôb z povolania, podozrení na choroby z povolania
- Komunikácia a spolupráca s orgánmi štátnej správy (IP, poisťovne, RUVZ, atď.)
- Identifikácia rizík, návrhy a zavádzanie opatrení na znižovanie rizík
- Plnenie požiadaviek RÚVZ
- Zabezpečenie meraní rizikových faktorov práce
- Výber a zabezpečovanie OOPP pre zamestnancov
- Spolupráca s preventívnou zdravotnou službou, plnenie požiadaviek PZS
- Vstupné/opakované a iné školenia z oblasti BOZP zamestnancov
- Školenie a aplikácia systému LOTO
- Školenie pracovníkov externých firiem dlhodobo pracujúcich v priestoroch Trim Leader (upratovacia, strážna, logistická, stravovacia služba)
- Povinnosti požiarneho technika v zmysle platne legislativy
- Vstupné a opakované školenia zamestnancov z OPP
- Kontroly stavu BOZP a OPP, stanovenie nápravných opatrení a ich kontrola
- Zabezpečovanie poradenstva a spolupráce s orgánmi štátnej správy
- Zabezpečovanie plnenia legislatívnych požiadaviek, aktualizovanie registra legislatívnych požiadaviek
- Týždenné kontroly stavu HSEE (BOZP a OPP)
- Bezpečnostné pozorovania zamestnancov, konzultácie, zapájanie zamestnancov
- Vypracovanie a aktualizácia evidencií, inštrukcií, bezpečnostných pokynov, formulárov
vizualizácia celého systému HSE
- Aktívna spolupráca s Radou zamestnancov, ergonomickým tímom, a pod.

- Perspektívna dlhodobá a stabilná prácá v medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Bonusový systém založený na rôznych príplatkoch a príspevkoch (dochádzkový, výkonnostný)
- Zaujímavý sociálny program
- Príjemné pracovné prostredie
- Príspevok na stravovanie
- Dopravu do zamestnania zmluvnými autobusmi

V súvislosti s legislatívnymi požiadavkami Európskeho parlamentu a Rady EÚ nadobúda účinnosť všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov známe aj pod označením GDPR. Svojou reakciou na pracovný inzerát vyhlasujem, že som oboznámený/á s dokumentom vyhlásenie o ochrane údajov, ktorý je k dispozícii na: https://www.adient.com/privacy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Platne osvedčenie bezpečnostného technika (autorizovaný bezpečnostný technik výhodou)
- Platné osvedčenie technika požiarnej ochrany
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota učiť sa
- Flexibilita

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sturova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3224005   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € v závislosti od absolvovaných kurzov a skúsenosti