Kvality Inžinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora neustáleho zlepšovania kvality vo výrobe
- Zaistenie, aby všetky aktivity v oblasti kvality boli vykonávané podľa štandardov internej dokumentácie, ISO TS 16 949, ISO 90000 a požiadaviek zákazníkov
- Riadenie dokumentácie Customer Part Submission
- Analýza vrátených výrobkov od zákazníkov a iniciovanie nápravných a preventívnych opatrení
- Interné procesné audity
- Komunikácia so zákazníkom a riešenie reklamácií (8D reporty, Problem Solving Document PSD)

práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,50 eur)

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected] Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby tohto výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné zručnosti,
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
- schopnosť rýchlo riešiť problémy
- skúsenosti s prácou v oblasti sú výhodou
- znalosti 8D reportov, FMEA, PPAP a iných nástrojov v oblasti kvality výhodou

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Lucenec Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3216404   Dátum zverejnenia: 29.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 EUR