570 EUR

Operátor/ka šitia Bardejov

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 19, Bardejov
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
570 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Strojové šitie originálnych textilných a kožených autopoťahov
• Dodržiavanie noriem v predpísanej kvalite
• Dodržiavanie technologických postupov
• Vykonávanie samokontroly ušitých dielov, vyraďovanie nevhodných výrobkov z výrobného procesu

Pozrite si pracovnú pozíciu Operátor/ka šitia:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

570 €, po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus

• Perspektívna dlhodobá a stabilná prácá v medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Bonusový systém založený na rôznych príplatkoch a príspevkoch (dochádzkový, výkonnostný)
• Zaujímavý sociálny program
• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na stravovanie
• Kompletné zaučenie na strojné šitie
• Dopravu do zamestnania zmluvnými autobusmi (Svidník, Stará Ľubovňa)

Kontakt: 0915 786 895

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov - Nariadenie (EÚ) 2016/679 a zákon č. 18/2018 Z. z., vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsahu dokumentu Vyhlásenie o ochrane súkromia, ktorý je k dispozícii na: https://www.adient.com/privacy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Výučný list z ľubovoľného odboru – prax v šití je výhodou, nie však podmienkou!
• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovedný prístup k práci
• Ochota učiť sa
• Ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Košťany nad Turcom 337
038 41 Košťany nad Turcom
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: HR team - Martin, Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3173972   Dátum zverejnenia: 29.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   570 €, po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus